НОВИНИ

  Вирощування квітів

  Квіти, квіти... Чарівні квіти,
  Кольорові, великі й малі...
  Ви умієте душу зігріти,
  Бо й самі ви - душа землі.
  26.02.2024 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній день читання в голос

   
   
  У першу середу лютого світова спільнота книголюбів відзначає Всесвітній день читання вголос. Це свято зініціював у 2010 році Міжнародний освітній проєкт «LitWorld».
  Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями.
  26.02.2024 | Aдмін | Читати далі

  День Пам'яті героїв Крут

  106 років тому історія України закарбувала на своїх сторінках символ Крут, який став невід'ємною складовою пам' яті українського народу. Це одна з трагічних та водночас героїчних сторінок в історії українсько - визвольних змагань.
  29 січня 1918 року поблизу залізничної станції Крути на захист держави проти майже п'ятитисячної більшовицької навали стали 520 молодих курсантів військової школи, студентів, гімназистів і добровольців.
  З метою вшанування подвигу українських юнаків, які героїчно боронили Україну у бою під Крутами та віддаючи шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і крутянці, сьогодні стали на оборону української держави, в КЗ"Історичний музей імені Василя Порика" спільно з вчительським колективом Журавненського ліцею для учнів 9 - 11 класів під керівництвом Юрчишиної Ганни Миколаївни та Юрчишиної Руслани Іванівни проведена інформаційна лекція: " Бій під Крутами: символ нескорених українців". Яскравим доповненням до лекції стали виставки: "Провісники волі"," Крути - подвиг і трагедія" та "Грошові знаки уряду УНР та Директорії".
  Шкільна молодь та всі бажаючі учасники дізнались про передумови, наслідки й значення бою під Крутами. Під час лекції висвітлювався подвиг українських юнаків, що загинули в боротьбі за волю України та проведені історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогодення, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність.
   
   
  26.02.2024 | Aдмін | Читати далі

  Популяризація англійської мови

  В Україні запускають проєкт з популяризації вивчення англійської мови щоб у подальшому офіційно зробити її мовою міжнародного спілкування. Ініціатором проєкту є президент Володимир Зеленський.
  За його словами, вже зараз українці, які володіють англійською мовою, мають переваги на ринку праці, а це — вища зарплата, більше кар’єрних можливостей, вища конкурентність на міжнародному ринку.
  Пропоную переглянути відео чому важливо вивчати англійську мову вже сьогодні та дізнатися цікаві факти про мову,якою говорять 1,5 мільярди людей.
  Отже, вперед до вивчення англійської мови.
   
   
   
   
   
   
  26.02.2024 | Aдмін | Читати далі

  День Соборності

   

  22 січня 1919 р. було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.
  "Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка.".
  "Після молебня оркестри заграли, а перший український національний хор та інші хори заспівали гімн. Отці повернулись до храму, а члени Директорії і галицькі гості підійшли до пам’ятника Богдану Хмельницькому на підвищення для огляду військового параду. Під звуки шести духових оркестрів розпочався урочистий парад українських військ, який приймав полковник армії УНР Євген Коновалець.

   

  Січові стрільці йшли у своїх сталевих шоломах. З боку Дніпра зазвучала музика. Урочистий хід військ продовжився вулицями Києва. За військом усі пішли по Володимирській вулиці. Після промов маніфестація чисельністю в 50 тисяч осіб із прапорами пройшла до Оперного театру.

   

  Відео - привітання з днем Соборності

   

  26.02.2024 | Aдмін | Читати далі

  Дешь вшанування кіборгів

  🇺🇦16 січня, в Україні відзначається День пам’яті захисників Донецького аеропорту. Всеукраїнський день пам’яті захисників Донецького аеропорту було встановлено за ініціативою українських воїнів, які 242 дні боронили цей стратегічний об’єкт. 🇺🇦 За стійкість, безстрашність і непереможність українських захисників Донецького аеропорту назвали «кіборгами», а форпост українських кіборгів став символом української мужності, оплотом українського духу.
  🇺🇦 Бої за аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року і закінчились після повної руйнації старого та нового терміналів.
  🇺🇦 У Донецькому аеропорту та селищі Піски протягом цього періоду воювали спецпризначенці 3-го окремого полку, бійці 79, 80, 81, 95 окремих аеромобільних та 93 окремої механізованої бригад, 57 окремої мотопіхотної бригади, 90-го окремого аеромобільного та 74-го окремого розвідувального батальйонів, бійці полку "Дніпро-1", Добровольчого українського корпусу та інші.
  🇺🇦 У період з 18 до 21 січня 2015 року внаслідок підриву окупантами термінала ДАП загинуло 58 "кіборгів", тож 21 січня було прийнято рішення відвести українських військовослужбовців з нового терміналу, який був повністю зруйнований і не придатний для оборони.
  🇺🇦 Захищаючи Донецький аеропорт, загинули понад 200 українських захисників, поранено понад 500. Багатьох із них відзначено державними нагородами, декого - посмертно. 🇺🇦Не витримував бетон, плавився метал, але наші українські воїни вистояли.
  🇺🇦 Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну у лютому 2022 року "кіборги" знову зі зброєю у руках захищають Батьківщину. 🇺🇦Дякуємо всім українським військовослужбовцям, добровольцям, медикам і волонтерам за їхню відвагу.
  🇺🇦Пам’ятаймо героїв, і згадайте їх у молитві та запаліть свічку пам’яті. 🕯️ Вічна пам'ять Героям 🕯️
  🇺🇦 Шануйте живих. Слава Героям у віках!
   
   
   
  26.02.2024 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
  Всього новин: 252