Виховна робота

 

Заходи, які проводяться у Журавненському ліцеї можна перешлянути на сторінці у FACEBOOK  

www.facebook.com/groups/571759730233627

 

 

 

 

ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ 

 

21 жовтня на міському стадіоні м.Хмільника проводилися "Відкриті уроки футболу"⚽️🇺🇦Вінницькою федерацією футболу⚽️

 

Учні 6 класу з вчителем фізичної культури Анатолієм Кметьом прийняли участь у цьому заході. Повернулися з позитивними емоціями😃 та враженнями😁, а також зі смачними подарунками🥤🍣 від міського голови Миколи Юрчишина💙💛
 
 
 
 

 

 

 

 

ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА

 

 

Пісня "Добрий день вам, людоньки, добрий день" у виконанні учнів 5 класу.

Танець у виконанні учнів 5 класу.

Пісня "Ми козаки" у виконанні учнів 5 класу

Зустріч з захисниками України

 

В нашому ліцеї відбувся військово-патріотичний виховний захід

"З Україною в серці"💙💛 на честь наших Захисників🇺🇦.
Учні 6 класу в своєму виступі згадали усіх односельчан,хто в даний час боронить нашу українську землю від ворога. Хвилиною мовчання віддали шану усім загиблим за Батьківщину🇺🇦
Були запрошені на свято Сагдієв Михайло і Патик Олександр - батьки наших учнів, які служать в лавах ЗСУ🇺🇦.
Низький уклін, та велика подяка нашим Захисникам, за спокій та можливість жити🙏
Миру Вам та Перемоги🕊💙💛
Слава 🇺🇦ЗСУ🇺🇦
 

Пісня  у виконанні учнів 6 класу.

Танець у виконанні учнів 6 класу

 

 

ЗУСТРІЧ З КОНОВАЛОМ АНАТОЛІЄМ 

Напередодні Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва вітаємо усіх, хто носить високе звання захисників України.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства й благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Нехай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті.
Але наші особливі вітання Коновалу Анатолію Васильовичу, з яким нещодавно у нас відбулася зустріч. Ми, затамувавши подих, слухали розповіді про важкі солдатські будні, про їх незламність та відвагу, про незгасну віру у перемогу, у світле майбуття.
Тож зичимо Анатолію Васильовичу міцного здоров'я, родинного затишку, незламного духу, невичерпної енергії та козацьких вчинків.
А усім нам бажаємо глибокої духовності та жаданої ПЕРЕМОГИ. СЛАВА УКРАЇНІ!

 

 

 

 

14 жовтня 

 

Вітаємо всіх захисників та захисниць України, які щодня роблять неймовірне та боряться за нашу з вами перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті!
Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!
Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська! Слава Україні! Слава її героям!

Відео про свята, які відзначають 14 жовтня

Відео привітання від учнівського самоврядування з днем захисників та захисниць України

Молитва до Пресвятої Богородиці від учнів ліцею

Привітання з днем захисника та захисниці України від учнів 5 класу

Участь у флешмобі #Літературніскарбинації беруть учні 7 класу Журавненського ліцею(Корнієць Іванна, Корнієць Анастасія, Веселюк Ярослав)

Участь у флешмобі до Дня українського козацтва
#Літературні_скарби_нації

 

Вірш Яни Яковенко - Про козаків. Читає Світлана Полінкевич , учениця 8 класу Журавненського ліцею.
 
Участь у флешмобі до Дня українського козацтва
#Літературні_скарби_нації,взяли учениці 11 класу Журавненського ліцею - Дар'я Шевчук та Зоряна Закревська!
 
Участь у флешмобі до Дня українського козацтва
#Літературні_скарби_нації,взяли учениці 6 класу Журавненського ліцею - Доброгівська Марія та Сеник Катерина
 
#Літературніскарбинаціїберуть учні 7 класу Журавненського ліцею ( Клешко Аліна, Корнієць Іванна, Корнієць Тетяна, Поліщук Максим)
 
 
 
 
Участь у художній акції "Україна: історія- героїна, народ - незламний".
 
 
 
 
 
Покладання квітів біля могил загиблих захисників України.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
#всеукраїнський_місячник_шкільних_бібліотек
14 жовтня українці святкують чотири свята
🇺🇦День захисників і захисниць України
🇺🇦День Покрови Пресвятої Богородиці
🇺🇦День козацтва
🇺🇦80 років з дня створення УПА
Перше Свято встановлено з метою вшанування мужності та героїзму наших захисників - чоловіків та жінок, які героїчно захищали з 2014 року і боронять зараз нашу державу від російських окупантів. Безпрецедентні зразки мужності та відваги наших воїнів на передовій, сотні відданих життів за Батьківщину заслуговують гідного вшанування наших захисників з боку суспільства та держави.
Дата цього свята обрана не випадково. Цього дня відзначається велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, а з 1999 року, встановлений День українського козацтва.
З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Саме на свято Покрови в Україні відбувалася Велика рада, на якій обирали гетьмана і визначали, як козацтву жити далі. Образ козака, як українського лицаря і захисника рідної землі, близький кожному українцю.
У ХХ столітті козацькі традиції боротьби за незалежність України наслідували вояки Армії Української Народної Республіки та Української повстанської армії. І не випадково днем офіційного створення УПА було обрано свято Покрови у 1942 році. Таким чином, цілком логічно, що цього дня давнє героїчне минуле України поєдналося з героїчним сьогоденням.
І нині українська армія, наслідуючи бойові традиції наших предків, героїчно звільняє Україну від російської орди.
 
 
 
 
 
 

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Вітаємо наших улюблених вчителів — чудових людей, які присвятили своїй роботі все своє життя, подарували нам не лише знання, а й свою любов. Ваша робота — це не просто праця, це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Дякуємо вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність та величезне терпіння. Бажаємо вам щастя та здоров'я, невгасного запалу та пристрасті у вашій роботі, щоб ви виховали ще не одне гідне, розумне та освічене покоління. З Днем вчителя!

Відео привітання

Відео привітання від учнівського самоврядування ліцею

Відео "Дистанційне навчання , очікування та реальність"

 

Освіта під час війни — ще один фронт боротьби українців. Проте деякі вчителі взяли до рук зброю і перейшли з освітнього фронту на військовий. Ми повинні завжди про це пам'ятати і дякувати за те, що ми можемо працювати та навчатись в нашому ліцеї.

Подяка вчителям, які захищають нас на війні.

                     БАБИН ЯР
29 вересня 2022 року виповнюється 81-ті роковини однієї з найтрагічніших сторінок в історії ХХ століття – початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у 1941-1943 роках.
Ці трагічні події відомі як символ «Голокосту від куль» і нацистської політики масового знищення населення. Жертвами злочину стали понад сто тисяч людей – військовополонених і цивільних громадян, серед яких представники єврейської національності і ті, хто намагався їх урятувати, українці, роми, караїми, учасники українського визвольного руху, заручники, «саботажники», порушники комендантської години, пацієнти психіатричної клініки. Розстріли в Бабиному Яру відбувалися майже щоденно понад два роки від вступу нацистів та їхніх союзників до Києва вересні 1941-го і до завершення окупації міста в листопаді 1943 року. За цей час було знищене практично все єврейське населення міста.

 

Урочище Бабин Яр у місті Києві – можливо, найбільш жахливий, але далеко не єдиний символ Голокосту в Україні. Масові страти людей за національною, етнічною, расовою, культурною, релігійною та класовою ознаками проводилися тоталітарними режимами у минулому столітті на всій території України.
 
 
"ПАРАСОЛЬКА ДЛЯ ПЛАНЕТИ"
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ
Працівники та учні Журавненського ліцею взяли участь і всесвітньому дні прибирання "World Cleanup Day".
 
 
ДЕНЬ ЗАХИСТУ ТВАРИН
Щорічно 4 жовтня в усьому світі відзначається - День захисту тварин. Під час війни цей день особливо важливий, адже наші менші брати теж потерпають від бойових дій. Вони потребують нашої турботи та любові. Не забувайте приділити хвилинку свого часу для наших улюбленців, адже вони теж є членами наших родин!!!!
Учні ліцею взяли участь у акції "МИ ВІДПОВІДАЄМО ЗА ТИХ КОГО ПРИРУЧИЛИ"
 
 
 

21 вересня в усьому світі відзначають День миру.

Для когось мирне життя — це буденність, а для українців — це мрія. Ми щодня змушені виборювати право жити під мирним небом. Мир справді має дуже важливе значення і наш народ по-особливому це відчуває зараз.

Символом Міжнародного дня миру є білий голуб з оливковою гілкою, який після Другої світової війни почали називати “голубом миру”. Вперше цей символ представили 1949 року на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що відбувався у Парижі.

 

Міжнародний день миру був заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою зміцнення миру в усьому світі, припинення вогню, відмови від насильства та підвищення Мир – це про світ, у якому ніхто не вмирає через чиїсь прагнення захопити більше територій та підкорити собі більше народів. Мир – це коли земля не здригається від бомб та ракет. Мир – це жити у світі, в якому люди ставляться з гідністю один до одного незалежно від раси, переконань та поглядів. Мир – це коли діти можуть обійняти свої батьків, а у небі летять лише птахи.обізнаності про мир серед населення усього світу.

Учні нашого ліцею взяли участь у флешмобі до міжнародного дня миру.

Відео учнів 8 класу

 

 

 

 

 

 

 

Перше вересня 2022 - 2023 н.р

Щорічно 1 вересня в перший день осені

 всі школярі , а також їхні батьки та вчителі відзначають День знань. Зазвичай навчальний рік відкривають святковою лінійкою.

 

 

На жаль, в 2022 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти продовжують вчитися в школах, і святкування Дня знань так само актуальне.

 

 

День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім вам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

 

 

Виступ першого класу

Танець 11 класу

Відео першого дзвоника

 

 

 

 

 

Останній дзвоник

Останній дзвоник-2022

День сьогодні такий незвичний,
Сонце встало, умите в росі.
І лунає дзвінок закличний

Щоб зібрались на свято всі!

У нашому ліцеї  3 червня завершився навчальний рік в школах. Через війну в Україні міська влада  вирішила відмовитись від традиційного проведення останнього дзвоника та провести його в форматі онлайн.

У час повномасштабної війни це свято для учнів, освітян та батьків набуває нового змісту. Кожен із нас вірить, що восени дітвора зможе повернутись до навчання, спілкуватись з однолітками та отримувати нові знання.

Пролунав останній дзвоник…

Для випускників-2022 цей шкільний дзвоник справді останній. Проте ми щиро віримо, що він  пролунав, закликаючи  наших випускників у щасливе самостійне доросле життя.

Привітання адміністрації з святом Останнього дзвоника

Відео віршів учнів ліцею "З Україною в серці"

 

 

 

 

День захисту дітей 

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

 Це свято створене з метою нагадати нам, що діти - це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися будинку або Поїхали з рідного міста чи села.  

Учні нашого ліцею взяли участь в акції " #Україна_це Я_Україна- це Ти,_України - це Ми" з нагоди Міжнарродного Дня захисту дітей 

Юрчишина Ангеліна, учениця 3 класу 

Відео учнів 4 класу

 Відео учнів 5 класу

Відео учнів 7 класу

Відео учнів 11 класу

 

 

 

 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Вишиванка - це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу.

За словами істориків та археологів певні елементи вишиванки існували ще на одязі скіфів. Вони проживали на території сучасної України до нашої ери. За часів Київської Русі також носили вишитий одяг, а згадки про особливе вбрання русинів можна знайти в записах багатьох мандрівників.

Крізь віки проніс український народ любов до вишиванки та зберіг особливі традиції її створення. Кожний регіон України може похвалитися своїми унікальними звичаями, які пов'язані з національним орнаментом на одязі.

Учні нашого ліцею разом з своїми рідними приєдналися до фото челенджу _одягни вишиванку_

 

Вчителі журавненського ліцею пітримали своїх учнів в фотоквесті "Одягни вишиванку

 

ФОТОКВЕСТ ДО ДНЯ ВИШИВАНКИ

 

 Учні ліцею взяли участь в акції на підтримку ЗСУ "Добро дітей"  

 

ПОДЯКА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!

Щира подяка нашим захисникам, нашим мужнім та відважним чоловікам. Ви – наші захисники, надійна опора держави. Затишок наших будинків і спокій близьких – у ваших надійних руках. Спасибі Вам за те, що готові встати на захист нашої Батьківщини, що ризикуєте своїм життям заради миру та цілісності нашої держави, за те, що ви наш надійний тил. Кожен з вас береже наш спокій і наше серце та серце нашої держави. Нехай сили ваші міцнішають, а віра у перемогу ніколи не покине ваше хоробре серце.

Слава Україні!

Відео

Презентація

Доброгівська Марія учениця 5 класу

Доброгівський Назар учень 1 класу

Корнієць Іванка учениця 6 класу

Мартинюк Зоряна учениця 4 класу

Сеник Катерина учениця 5 класу

Сеник Оксана учениця 8 класу

 

Відео 

 

 Флешмоб "Повертайся живим"

Доброгівська Марія учениця 5 класу

Презентація малюнків

Сеник Катерина учениця 5 класу

Гуменюк Діана учениця 11 класу

Дідук Вікторія учениця 4 класу

 

 

Виховний план І семестр 2019-2020 н.р. drive.google.com/open

 

Виховний план ІІ семестр 2019-2020 н.р. drive.google.com/open

 

Звіт про виховну роботу за І семестр 2019-2020 н.р. drive.google.com/open

 

Презентація Сторінками шкільного життя drive.google.com/open

Презентація Спогади про тих, хто вже пішов drive.google.com/open

Презентація Випускники нової школи  drive.google.com/open