Виховна робота

 

 

Перше вересня 2022 - 2023 н.р

Щорічно 1 вересня в перший день осені

 всі школярі , а також їхні батьки та вчителі відзначають День знань. Зазвичай навчальний рік відкривають святковою лінійкою.

 

На жаль, в 2022 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти продовжують вчитися в школах, і святкування Дня знань так само актуальне.

 

День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім вам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

 

Виступ першого класу

Танець 11 класу

Відео першого дзвоника

 

 

 

 

 

Останній дзвоник

Останній дзвоник-2022

День сьогодні такий незвичний,
Сонце встало, умите в росі.
І лунає дзвінок закличний

Щоб зібрались на свято всі!

У нашому ліцеї  3 червня завершився навчальний рік в школах. Через війну в Україні міська влада  вирішила відмовитись від традиційного проведення останнього дзвоника та провести його в форматі онлайн.

У час повномасштабної війни це свято для учнів, освітян та батьків набуває нового змісту. Кожен із нас вірить, що восени дітвора зможе повернутись до навчання, спілкуватись з однолітками та отримувати нові знання.

Пролунав останній дзвоник…

Для випускників-2022 цей шкільний дзвоник справді останній. Проте ми щиро віримо, що він  пролунав, закликаючи  наших випускників у щасливе самостійне доросле життя.

Привітання адміністрації з святом Останнього дзвоника

Відео віршів учнів ліцею "З Україною в серці"

 

 

 

 

День захисту дітей 

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

 Це свято створене з метою нагадати нам, що діти - це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися будинку або Поїхали з рідного міста чи села.  

Учні нашого ліцею взяли участь в акції " #Україна_це Я_Україна- це Ти,_України - це Ми" з нагоди Міжнарродного Дня захисту дітей 

Юрчишина Ангеліна, учениця 3 класу 

Відео учнів 4 класу

 Відео учнів 5 класу

Відео учнів 7 класу

Відео учнів 11 класу

 

 

 

 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Вишиванка - це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу.

За словами істориків та археологів певні елементи вишиванки існували ще на одязі скіфів. Вони проживали на території сучасної України до нашої ери. За часів Київської Русі також носили вишитий одяг, а згадки про особливе вбрання русинів можна знайти в записах багатьох мандрівників.

Крізь віки проніс український народ любов до вишиванки та зберіг особливі традиції її створення. Кожний регіон України може похвалитися своїми унікальними звичаями, які пов'язані з національним орнаментом на одязі.

Учні нашого ліцею разом з своїми рідними приєдналися до фото челенджу _одягни вишиванку_

 

Вчителі журавненського ліцею пітримали своїх учнів в фотоквесті "Одягни вишиванку

 

ФОТОКВЕСТ ДО ДНЯ ВИШИВАНКИ

 

 Учні ліцею взяли участь в акції на підтримку ЗСУ "Добро дітей"  

 

ПОДЯКА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!

Щира подяка нашим захисникам, нашим мужнім та відважним чоловікам. Ви – наші захисники, надійна опора держави. Затишок наших будинків і спокій близьких – у ваших надійних руках. Спасибі Вам за те, що готові встати на захист нашої Батьківщини, що ризикуєте своїм життям заради миру та цілісності нашої держави, за те, що ви наш надійний тил. Кожен з вас береже наш спокій і наше серце та серце нашої держави. Нехай сили ваші міцнішають, а віра у перемогу ніколи не покине ваше хоробре серце.

Слава Україні!

Відео

Презентація

Доброгівська Марія учениця 5 класу

Доброгівський Назар учень 1 класу

Корнієць Іванка учениця 6 класу

Мартинюк Зоряна учениця 4 класу

Сеник Катерина учениця 5 класу

Сеник Оксана учениця 8 класу

 

Відео 

 

 Флешмоб "Повертайся живим"

Доброгівська Марія учениця 5 класу

Презентація малюнків

Сеник Катерина учениця 5 класу

Гуменюк Діана учениця 11 класу

Дідук Вікторія учениця 4 класу

 

 

Виховний план І семестр 2019-2020 н.р. drive.google.com/open

 

Виховний план ІІ семестр 2019-2020 н.р. drive.google.com/open

 

Звіт про виховну роботу за І семестр 2019-2020 н.р. drive.google.com/open

 

Презентація Сторінками шкільного життя drive.google.com/open

Презентація Спогади про тих, хто вже пішов drive.google.com/open

Презентація Випускники нової школи  drive.google.com/open