ЗНО

 

ДПА СКАСОВАНО, А ВСТУПНА КАМПАНІЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЗА ОСОБЛИВОЮ ПРОЦЕДУРОЮ

 ОСНОВНЕ ПРО НМТ

 НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

  СКЛАДНИКИ НМТ

 

 

 

 

 

Вінницький  регіональний центр оцінювання якості освіти Інформаційна сторіна учасника ЗНО

 

АКТУАЛЬНО! НМТ

З 20 травня до 7 червня – обов’язково на своїй Інформаційній сторінці підтвердити бажання проходити тестування й обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту.

ГРАФІК НМТ

 

Для організації вступних випробувань на бакалаврат потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Таку інформацію ми отримаємо з бази даних реєстрації для участі в ЗНО. Щоб зрозуміти, як Вам діяти, ознайомтеся, будь ласка, із інформацією у цій публікації, зауважимо, що пзіше, в травні, кожний, хто зареєструвався для участі в ЗНО, на своїй Інформаційний сторінці обов’язково повинен підтвердити бажання складати це тестування, а також повідомити організаторам про те, у якому регіоні він / вона перебуватиме в липні.

Однієї реєстраційної картки достатньо для потрапляння у базу даних про потенційних учасників мультипредметного тестування. Будь ласка, не створюйте дублі цих карток і не надсилайте свої документи до регіональних центрів оцінювання якості освіти повторно.

Якщо ви зареєструвалися для участі в ЗНО (заповнили реєстраційну картку, зібрали пакет реєстраційних документів і віддали його керівникові закладу освіти або самостійно надіслали до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти) ー ви є потенційним учасником вступних іспитувань до закладів вищої освіти.

Найімовірніше, ви вже маєте сертифікат учасника ЗНО, тож зможете заходити на свою  Інформаційну сторінку (номер і PIN-код для входу розміщено на сертифікаті), аби отримати всю актуальну інформацію щодо подальших дій, яка стосуватиметься саме вас. Коли потрібно буде зайти на Інформаційну сторінку, ми повідомлятимемо на нашому сайті.

У разі якщо  ви не маєте сертифіката ー не хвилюйтеся: невдовзі ми повідомимо вам, як отримати номер і PIN-код для входу на свою Інформаційну сторінку.

 

 

 

 

 
 

Сьогодні, 7 квітня 2022 року, команда Українського центру оцінювання якості освіти підготувала роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з української мови.

«Упродовж наступних двох тижнів будуть роз'яснення про блоки з математики та історії України, а вже наприкінці квітня ви зможете ознайомитися з демонстраційним варіантом НМТ», – зазначив Сергій Шкарлет.

Зміст завдань блоку НМТ з української мови буде відповідати чинній програмі ЗНО з української мови. Зверніть увагу, що у відповідній програмі вас має цікавити лише та частина, що стосується української мови. Ця частина охоплює всі мовні теми, вивчення яких передбачено в шкільному курсі української мови, а саме: 

  • «Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія»;
  • «Лексикологія. Фразеологія»;
  • «Будова слова. Словотвір»;
  • «Морфологія»;
  • «Синтаксис»;
  • «Стилістика»;
  • «Розвиток мовлення».

Розділ мовознавства блоку НМТ з української мови відповідає тому, що характеризує зміст тестів ЗНО. Щоправда, розділам «Стилістика» та «Розвиток мовлення» приділено дещо менше уваги з огляду на комп’ютерний формат тестування, який, зокрема, унеможливлює використання завдань на надання письмової розгорнутої чи короткої відповідей.

Усього в блоці з української мови буде 20 завдань, з-поміж яких: 

  • 15 завдань із вибором однієї правильної відповіді з 4 або 5 варіантів;
  • 5 завдань на встановлення відповідності.

У блоці НМТ з української мови не буде завдань, які передбачають надання письмової розгорнутої чи короткої відповідей, а також завдань з української літератури.

Завдання з української мови буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів ЗНО: по 1 тестовому балу за кожну правильну відповідь і по 1 тестовому балу за правильно визначену логічну пару. За виконання завдань блоку НМТ з української мови можна отримати від 0 до 35 балів.

Свій результат (кількість набраних балів) ви дізнаєтеся після виконання блоків НМТ. Пізніше результат кожного блоку буде переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за цією шкалою достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

Поглибити знання з української мови можна відвідуючи онлайн-уроки, які проводять ваші вчителі та уроки Всеукраїнської школи онлайн. Також ви можете долучатися до офлайн-занять, якщо дозволяє безпекова ситуація. Для самостійного тренування можна використовувати матеріали попередніх років.

Крім того, у межах освітнього проєкту «Навчання без меж» відбувається трансляція відеоуроків для школярів 5-11 класів на телеканалах ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» і «Суспільне», а також платформах онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet. tv і Volia tv, а спільно з компанією Google Україна створено Всеукраїнський онлайн розклад.

Нагадаємо, команда МОН продовжує збирати перелік корисних ресурсів для дорослих і дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

 

 

 

 

 

НОВАЦІЇ, ГРАФІК, ПРЕДМЕТИ

Процедура реєстрації на ЗНО 2022 

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО 2022

ПРАВА Й ОБОВ’ЯЗКИ УЧАСНИКІВ

ПОРАДИ БАТЬКАМ

 

 

 

 

 Матеріали щодо особливостей проведення ЗНО-2022 року,