НОВИНИ

  Випуск 2021

  Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, такими затишними, рідними класами, однокласниками та вчителями, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя. Кожного року свято випускного вечора було особливим…. Не став винятком і 2021 рік.

  04.08.2021 | Aдмін | Читати далі

  Змагання з волейболу

  Вчитель фізичного виховання Кметь А.П. провів змагання з волейболу серед учнів школи. 
  1 місце - 7 клас
  2 місце - 8 клас
  3 місце - 6 клас
  14.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  День захисту дітей

  Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.
  Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.
  Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.
   
   
  Флешмоб "Права дитини"
  02.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  Свято останього дзвоника

  Ось і пролунав останній дзвоник в нашому закладі освіти. Це свято безумовно стосується кожної родини, кожної людини – чи то маленької, що вперше переступає поріг школи, чи дорослої, що давно залишила шкільні стіни та торує життєвий шлях, спираючись на отримані знання. Безперечно, це загальне свято, сповнене усмішок, пісень, квітів та дзвінкоголосих дзвоників.

  Із вітальним словом до школярів звернулися директор освітнього закладу Браславський В.Й., заступник директора Відерська О.І., староста села Маліновська В.І., вони побажали випускникам  знайти своє покликання в житті,  а учням які залишають школу лише на кілька місяців гарного відпочинку.

   Учні 11 та 9 класів сказали слова подяки вчителям, які невтомно і дбайливо опікувалися своїми вихованцями, самовіддано передавали свої знання, вміння та досвід.

  Свято тривало… Звучали вітальні слова, прощальні та вдячні виступи випускників,. Дзвінкими переливами покликав останній дзвінок випускників у свій клас на останній урок. 

   

  Для перегляду відео перейдіть за посиланням 

  01.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  День вишиванки

  У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

  День вишиванки – свято молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

  Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч – День вишиванки святкували 21 травня. До святкування приєдналися учні та працівники нашого закладу освіти.

  Історія Дня вишиванки

  Свято було засноване в Чернівцях у 2006 році. Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували ідею акції “Всесвітній день вишиванки” і прийшли одного дня в українському традиційному одязі. Спочатку акцію підтримали кілька десятків студентів і викладачів університету, але в подальші роки свято вийшло на всеукраїнський рівень, до нього приєдналася українська діаспора по всьому світу, а також всі охочі підтримати Україну.

   

  Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, ми демонструємо не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуємо свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

  Тож одягайте вишиванку на будь-який смак і колір де б ви не були! Заповнюйте іфнопростір світлинами своїх родин у вишиванках!

  Вражаймо світ красою і розмаїттям українських вишиванок!

   

   

  26.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Особиста цінність та безпека

   17 травня 2021 року в КЗ "Журавненський ЗЗСО І-ІІІ ст."  класними керівниками 5-9 класів було проведено урок  на тему  «Особиста цінність та безпека»

  Відеоуроки в 5-9 класах

  24.05.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 «34» 35 36 37 38 39 40 41 42
  Всього новин: 252