НОВИНИ

  Єдине Серце України

  З метою підтримки людей, які чинять спротив в окупованих містах, учні 2 класу долучились до флешмобу #ЄдинеСерцеУкраїни

   

  20.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  Поїздка в музей ім. В. Порика

  2022 рік став роком болю для всіх нас, у світовій історії він закарбується як рік стійкості, небайдужості, мужності, надії, витримки, єдності та незламності української нації.
      Для учнівської молоді Журавненської школи в приміщенні КЗ"Історичний музей імені Василя Порика" проведена тематична лекція на тему: "Рік незламності", приурочена річниці повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Підсумовуючи пройдений шлях, працівники музею згадали історичні події, які передували повномасштабному вторгненню росії в Україну. Висвітлено причини і розгортання подій на майдані Незалежності під час Революції гідності, про незаконну окупацію і анексію Криму. Дітям у доступній формі, використовуючи інтерактивну карту, розповіли про основні етапи повномасштабного вторгнення РФ в Україну та звільнення частини території України від окупантів. 
     Для широкого загалу вперше була представлена виставка " Вони віддали своє життя за Україну", присвячена Героям  громади, які віддали найцінніше заради нашого майбутнього.
  10.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  Поїздка в с.Порик

  Тема безпеки зовсім не нова у нашому суспільстві, але аж ніяк не втрачає актуальності. Сучасний світ встановлює нові правила, людські відчуття загострюються, а поняття безпеки розширює емоційні межі.
  Одним із основних факторів, що впливають на стан безпеки в селах Порицького старостинського округу є взаємодія з представниками Хмільницького райвідділку поліції.
  2 березня в приміщенні Порицької поліцейської станції відбулась інформаційно-пізнавальна зустріч учнівської молоді Журавненської школи з правоохоронцями. Метою зустрічі стало вирішення завдань і виявлення проблем молоді у сфері забезпечення публічної безпеки і порядку. Такі зустрічі в Порику відбувалися раніше і були результативними. Цього разу старшокласники та педагогічний колектив і працівники музею зустрілись з поліцейським офіцером Хмільницької громади Вадимом Миколайовичем Нечаюком та старшим дільничним офіцером поліції сектору превенції Хмільницького РВП, капітаном поліції Іриною Олександрівною Новак.
  Правоохоронці провели бесіду з дітьми щодо власної безпеки. Вони нагадали про загальні правила безпечної поведінки у повсякденному житті і розповіли про алгоритм дій у разі небезпеки.
  Окремо представники поліції зосередили увагу на забороні чіпати невідомі предмети на вулиці аби уникнути непоправних наслідків в умовах воєнного стану. Учням наголосили на дотриманні ПДР, попередили про небезпеку на залізниці, також застерегли від участі в екстремістських групах.
  Правоохоронці відмітили, що сьогодні доступ до глобальної мережі став невід'ємною складовою сучасного культурно-освітнього середовища. Адже, кожна друга дитина користується послугами мережі. Кількість користувачів постійно зростає, при цьому підлітки не володіють інформацією про онлайн-ризики.
  Вадим Миколайович та Ірина Олександрівна поділилися з молоддю своїм досвідом служби, учні мали змогу поставити фахівцям питання і отримати кваліфіковані відповіді.
  Висловлюємо подяку співробітникам поліції за плідну дієву співпрацю спрямовану на попередження правопорушень, злочинності, дорожньо-транспортного травматизму шляхом здійснення просвітницької роботи.
  10.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  День народження Лесі Українки

  25 лютого відзначаємо день народження української письменниці, перекладачки, культурного діяча Лесі Українки.
  З глухих лісів Волині, населених багатющою уявою народу, знадливими мавками і красенями-перелесниками, вона знялась на дужих крилах пісень у височінь сяючого неба, озирнула свій край, осягнула його радощі і муки, побачила в народах інших, в їхній долі спорідненість із долею рідного народу, зрозуміла необхідність спільного шляху боротьби за волю.
  «Хто вам сказав, що я слабка,
  що я корюся долі?
  Хіба тремтить моя рука
  чи пісня й думка кволі?»
  Особистість і творчий доробок Лесі Українки вражають:
  У 4 роки Леся навчилася читати,
  у 5 – грала на роялі і почала самостійно писати листи своєму дядькові Михайлу Драгоманову;
  у 6 років майстерно вишивала;
  у 9 – склала перший вірш «Надія»,
  у 13 років – вперше опублікувала свої поезії, взявши псевдонім «Леся Українка»;
  у 14 – видала першу свою поему «Русалка», а також два переклади повістей Гоголя;
  у 19 років написала підручник «Стародавня історія східних народів»,
  у 22 – за сприяння Івана Франка видала першу поетичну збірку «На крилах пісень».
  Її перу належать вражаючі поетичні поеми, прозові твори, понад 270 віршів, публіцистичні статті, неперевершені переклади світової класики.
  10.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  24 лютого - Рік Незламності

  Рік очікувань та сподівань,
  Рік, що поділив відлік часу на ДО і ПІСЛЯ,
  Рік без когось, але із надією, що обіймеш,
  Рік, кого вже ніколи не побачиш…
  Рік, коли ти МОЖЕШ,
  Рік люті і болю,
  Рік, коли МУСИШ!
  Рік людей із криці та сталі,
  Рік країни, де лайка одного мотивувала сотні тисяч,
  Рік дорослих дітей,
  Рік страху і ненависті,
  Рік врожаїв із садів перемоги,
  Рік світла у темні часи,
  Рік побутових речей, що стали символами,
  Рік братів наших менших, що стали сиротами,
  Рік, коли «Як ти?» стало найбільшим проявом любові,
  Рік могил без кладовищ,
  Рік сліз різних на смак,
  Рік посмішок, але не сміху,
  Рік, в якому кожен загиблий стає святим -
  Рік нації з великим серцем…

   

  10.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  21 лютого

   

  Учні 2 класу долучилися до святкування Міжнародного дня рідної мови. Діти виконували цікаві завдання, прийняли участь у вікторині, розфарбовували малюнки, грали мовні ігри.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  09.03.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 «16» 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
  Всього новин: 252