День здоров'я

 

З нагоди Дня фізичної культури та спорту України

патріотична руханка

 

 від учнів 6 класу Журавненського ліцею.

 Пам'ятайте, що ви українці!

Ви господарі власної долі!

І ніколи ніякі чужинці,

Не дадуть вам ні щастя, ні волі!

Вчитель фізичної культури  та класний керівник 6 класу Анатолій Кметь.

#ВсебудеУкраїна 🇺🇦

Патріотична руханка

 Привітання з Днем фізичної культури та спорту

 

 

Загальношкільний урок  фізичної культури до Дня здоров'я 7 квітня. 

Переглянути відео

 

  Свято останього дзвоника

  Ось і пролунав останній дзвоник в нашому закладі освіти. Це свято безумовно стосується кожної родини, кожної людини – чи то маленької, що вперше переступає поріг школи, чи дорослої, що давно залишила шкільні стіни та торує життєвий шлях, спираючись на отримані знання. Безперечно, це загальне свято, сповнене усмішок, пісень, квітів та дзвінкоголосих дзвоників.

  Із вітальним словом до школярів звернулися директор освітнього закладу Браславський В.Й., заступник директора Відерська О.І., староста села Маліновська В.І., вони побажали випускникам  знайти своє покликання в житті,  а учням які залишають школу лише на кілька місяців гарного відпочинку.

   Учні 11 та 9 класів сказали слова подяки вчителям, які невтомно і дбайливо опікувалися своїми вихованцями, самовіддано передавали свої знання, вміння та досвід.

  Свято тривало… Звучали вітальні слова, прощальні та вдячні виступи випускників,. Дзвінкими переливами покликав останній дзвінок випускників у свій клас на останній урок. 

   

  Для перегляду відео перейдіть за посиланням 

  01.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  День вишиванки

  У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

  День вишиванки – свято молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

  Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч – День вишиванки святкували 21 травня. До святкування приєдналися учні та працівники нашого закладу освіти.

  Історія Дня вишиванки

  Свято було засноване в Чернівцях у 2006 році. Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували ідею акції “Всесвітній день вишиванки” і прийшли одного дня в українському традиційному одязі. Спочатку акцію підтримали кілька десятків студентів і викладачів університету, але в подальші роки свято вийшло на всеукраїнський рівень, до нього приєдналася українська діаспора по всьому світу, а також всі охочі підтримати Україну.

   

  Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, ми демонструємо не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуємо свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

  Тож одягайте вишиванку на будь-який смак і колір де б ви не були! Заповнюйте іфнопростір світлинами своїх родин у вишиванках!

  Вражаймо світ красою і розмаїттям українських вишиванок!

   

   

  26.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Особиста цінність та безпека

   17 травня 2021 року в КЗ "Журавненський ЗЗСО І-ІІІ ст."  класними керівниками 5-9 класів було проведено урок  на тему  «Особиста цінність та безпека»

  Відеоуроки в 5-9 класах

  24.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Навчально-польові збори

  Відповідно до програми з предмета «Захист України» підсумки його вивчення відбуваються на навчально-польових зборах учнів 11 класу. Ось і цього року випускники  показували свій рівень з прикладної фізичної підготовки, вогневої підготовки, тактичної медицини, тактики ведення бою малими групами в умовах села та в польових умовах. Навчально-польові збори було проведнно на території КЗ "Журавненський ЗЗСО І-ІІІ ст." юнаки та дівчата відпрацьовували навички ведення бою  в різних умовах: штурмові дії, зачистка приміщень (вправа «кіл-хаус»), а також вчителем захисту України було проведено підсумкове  заняття з вогневої підготовки. 

   

    

   

   

  21.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Заходи до Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги у ІІ світовій війні

   У суботу 8  травня Україна разом з усією Європою відмітила День пам'яті та примирення . Учні нашого закладу  приєдналися до  заходу  з відзначення 76- річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   

   

  День пам'ята та примирення і Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні  mail.google.com/mail/u/0/

  11.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Волонтерська допомога солдатам

  Якщо не ми , то хто.

     

    

      

  29.04.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 «26» 27 28 29 30 31 32 33 34
  Всього новин: 201