День здоров'я

 

З нагоди Дня фізичної культури та спорту України

патріотична руханка

 

 від учнів 6 класу Журавненського ліцею.

 Пам'ятайте, що ви українці!

Ви господарі власної долі!

І ніколи ніякі чужинці,

Не дадуть вам ні щастя, ні волі!

Вчитель фізичної культури  та класний керівник 6 класу Анатолій Кметь.

#ВсебудеУкраїна 🇺🇦

Патріотична руханка

 Привітання з Днем фізичної культури та спорту

 

 

Загальношкільний урок  фізичної культури до Дня здоров'я 7 квітня. 

Переглянути відео

 

  День вишиванки

  У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

  День вишиванки – свято молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

  Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч – День вишиванки святкували 21 травня. До святкування приєдналися учні та працівники нашого закладу освіти.

  Історія Дня вишиванки

  Свято було засноване в Чернівцях у 2006 році. Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували ідею акції “Всесвітній день вишиванки” і прийшли одного дня в українському традиційному одязі. Спочатку акцію підтримали кілька десятків студентів і викладачів університету, але в подальші роки свято вийшло на всеукраїнський рівень, до нього приєдналася українська діаспора по всьому світу, а також всі охочі підтримати Україну.

   

  Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, ми демонструємо не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуємо свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

  Тож одягайте вишиванку на будь-який смак і колір де б ви не були! Заповнюйте іфнопростір світлинами своїх родин у вишиванках!

  Вражаймо світ красою і розмаїттям українських вишиванок!

   

   

  26.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Особиста цінність та безпека

   17 травня 2021 року в КЗ "Журавненський ЗЗСО І-ІІІ ст."  класними керівниками 5-9 класів було проведено урок  на тему  «Особиста цінність та безпека»

  Відеоуроки в 5-9 класах

  24.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Навчально-польові збори

  Відповідно до програми з предмета «Захист України» підсумки його вивчення відбуваються на навчально-польових зборах учнів 11 класу. Ось і цього року випускники  показували свій рівень з прикладної фізичної підготовки, вогневої підготовки, тактичної медицини, тактики ведення бою малими групами в умовах села та в польових умовах. Навчально-польові збори було проведнно на території КЗ "Журавненський ЗЗСО І-ІІІ ст." юнаки та дівчата відпрацьовували навички ведення бою  в різних умовах: штурмові дії, зачистка приміщень (вправа «кіл-хаус»), а також вчителем захисту України було проведено підсумкове  заняття з вогневої підготовки. 

   

    

   

   

  21.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Заходи до Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги у ІІ світовій війні

   У суботу 8  травня Україна разом з усією Європою відмітила День пам'яті та примирення . Учні нашого закладу  приєдналися до  заходу  з відзначення 76- річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   

   

  День пам'ята та примирення і Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні  mail.google.com/mail/u/0/

  11.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Волонтерська допомога солдатам

  Якщо не ми , то хто.

     

    

      

  29.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  35-а річниця Чорнобильської катастрофи

  35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на «до» та «після», залишивши по собі глибокий відбиток у пам’яті

   

  Зустріч з учасником ліквідації Чонобильської трагедії, Жакановим Михайлом Олександровичем

   

   

   

  29.04.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 «24» 25 26 27 28 29 30 31 32
  Всього новин: 188