День здоров'я

 

З нагоди Дня фізичної культури та спорту України

патріотична руханка

 

 від учнів 6 класу Журавненського ліцею.

 Пам'ятайте, що ви українці!

Ви господарі власної долі!

І ніколи ніякі чужинці,

Не дадуть вам ні щастя, ні волі!

Вчитель фізичної культури  та класний керівник 6 класу Анатолій Кметь.

#ВсебудеУкраїна 🇺🇦

Патріотична руханка

 Привітання з Днем фізичної культури та спорту

 

 

Загальношкільний урок  фізичної культури до Дня здоров'я 7 квітня. 

Переглянути відео

 

  8 Березня

  Учні Журавненського ліцею вітають красунь ЗСУ з Міжнародним жіночим днем.

  Відео - привітання

  Відео

  Відео привітання від учнів 7 класу

  Відео - привітання для найкращих у світі жінок.

  20.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  8 Березня

  8 березня у світі відзначається Міжнародний жіночий день - свято, яке прославляє настання весни і представниць прекрасної статі.
  З першим подихом весни
  День жіночої краси,
  Мудрості і ніжності,
  Трепетної вірності.
  Із 8 Березня вітаємо
  І щиро Вам бажаємо:
  Весні щодень всміхайтесь,
  Прекрасними лишайтесь.
  20.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  Єдине Серце України

  З метою підтримки людей, які чинять спротив в окупованих містах, учні 2 класу долучились до флешмобу #ЄдинеСерцеУкраїни

   

  20.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  Поїздка в музей ім. В. Порика

  2022 рік став роком болю для всіх нас, у світовій історії він закарбується як рік стійкості, небайдужості, мужності, надії, витримки, єдності та незламності української нації.
      Для учнівської молоді Журавненської школи в приміщенні КЗ"Історичний музей імені Василя Порика" проведена тематична лекція на тему: "Рік незламності", приурочена річниці повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Підсумовуючи пройдений шлях, працівники музею згадали історичні події, які передували повномасштабному вторгненню росії в Україну. Висвітлено причини і розгортання подій на майдані Незалежності під час Революції гідності, про незаконну окупацію і анексію Криму. Дітям у доступній формі, використовуючи інтерактивну карту, розповіли про основні етапи повномасштабного вторгнення РФ в Україну та звільнення частини території України від окупантів. 
     Для широкого загалу вперше була представлена виставка " Вони віддали своє життя за Україну", присвячена Героям  громади, які віддали найцінніше заради нашого майбутнього.
  10.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  Поїздка в с.Порик

  Тема безпеки зовсім не нова у нашому суспільстві, але аж ніяк не втрачає актуальності. Сучасний світ встановлює нові правила, людські відчуття загострюються, а поняття безпеки розширює емоційні межі.
  Одним із основних факторів, що впливають на стан безпеки в селах Порицького старостинського округу є взаємодія з представниками Хмільницького райвідділку поліції.
  2 березня в приміщенні Порицької поліцейської станції відбулась інформаційно-пізнавальна зустріч учнівської молоді Журавненської школи з правоохоронцями. Метою зустрічі стало вирішення завдань і виявлення проблем молоді у сфері забезпечення публічної безпеки і порядку. Такі зустрічі в Порику відбувалися раніше і були результативними. Цього разу старшокласники та педагогічний колектив і працівники музею зустрілись з поліцейським офіцером Хмільницької громади Вадимом Миколайовичем Нечаюком та старшим дільничним офіцером поліції сектору превенції Хмільницького РВП, капітаном поліції Іриною Олександрівною Новак.
  Правоохоронці провели бесіду з дітьми щодо власної безпеки. Вони нагадали про загальні правила безпечної поведінки у повсякденному житті і розповіли про алгоритм дій у разі небезпеки.
  Окремо представники поліції зосередили увагу на забороні чіпати невідомі предмети на вулиці аби уникнути непоправних наслідків в умовах воєнного стану. Учням наголосили на дотриманні ПДР, попередили про небезпеку на залізниці, також застерегли від участі в екстремістських групах.
  Правоохоронці відмітили, що сьогодні доступ до глобальної мережі став невід'ємною складовою сучасного культурно-освітнього середовища. Адже, кожна друга дитина користується послугами мережі. Кількість користувачів постійно зростає, при цьому підлітки не володіють інформацією про онлайн-ризики.
  Вадим Миколайович та Ірина Олександрівна поділилися з молоддю своїм досвідом служби, учні мали змогу поставити фахівцям питання і отримати кваліфіковані відповіді.
  Висловлюємо подяку співробітникам поліції за плідну дієву співпрацю спрямовану на попередження правопорушень, злочинності, дорожньо-транспортного травматизму шляхом здійснення просвітницької роботи.
  10.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  День народження Лесі Українки

  25 лютого відзначаємо день народження української письменниці, перекладачки, культурного діяча Лесі Українки.
  З глухих лісів Волині, населених багатющою уявою народу, знадливими мавками і красенями-перелесниками, вона знялась на дужих крилах пісень у височінь сяючого неба, озирнула свій край, осягнула його радощі і муки, побачила в народах інших, в їхній долі спорідненість із долею рідного народу, зрозуміла необхідність спільного шляху боротьби за волю.
  «Хто вам сказав, що я слабка,
  що я корюся долі?
  Хіба тремтить моя рука
  чи пісня й думка кволі?»
  Особистість і творчий доробок Лесі Українки вражають:
  У 4 роки Леся навчилася читати,
  у 5 – грала на роялі і почала самостійно писати листи своєму дядькові Михайлу Драгоманову;
  у 6 років майстерно вишивала;
  у 9 – склала перший вірш «Надія»,
  у 13 років – вперше опублікувала свої поезії, взявши псевдонім «Леся Українка»;
  у 14 – видала першу свою поему «Русалка», а також два переклади повістей Гоголя;
  у 19 років написала підручник «Стародавня історія східних народів»,
  у 22 – за сприяння Івана Франка видала першу поетичну збірку «На крилах пісень».
  Її перу належать вражаючі поетичні поеми, прозові твори, понад 270 віршів, публіцистичні статті, неперевершені переклади світової класики.
  10.03.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
  Всього новин: 170