День здоров'я

 

З нагоди Дня фізичної культури та спорту України

патріотична руханка

 

 від учнів 6 класу Журавненського ліцею.

 Пам'ятайте, що ви українці!

Ви господарі власної долі!

І ніколи ніякі чужинці,

Не дадуть вам ні щастя, ні волі!

Вчитель фізичної культури  та класний керівник 6 класу Анатолій Кметь.

#ВсебудеУкраїна 🇺🇦

Патріотична руханка

 Привітання з Днем фізичної культури та спорту

 

 

Загальношкільний урок  фізичної культури до Дня здоров'я 7 квітня. 

Переглянути відео

 

  35-а річниця Чорнобильської катастрофи

  35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на «до» та «після», залишивши по собі глибокий відбиток у пам’яті

   

  Зустріч з учасником ліквідації Чонобильської трагедії, Жакановим Михайлом Олександровичем

   

   

   

  29.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний День Землі

  Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі - свято, що ознаменувало початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня - звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. 22 квітня проводиться безліч екологічних заходів. 

  22.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  Благоустрій біля школи

  Сміття – один з головних чинників забруднення довкілля, що при розкладанні приносить величезну шкоду ґрунтам, повітрю, воді, рослинному покриву, тваринам і в кінцевому результаті самій людині. Бути екологічно свідомим сьогодні не лише актуально  та корисно, а ще й досить вигідно, тому що  кожен робить внесок у своє майбутнє.

  Внаслідок дружної клопіткої роботи технічного персоналу закладу освіти з наведення чистоти було  упорядковано шкільну зону відпочинку, зроблена обрізка та вирубка старих дерев. Також впорядковані клумби, побілені дерева.

   Робота з благоустрою території – це вияв нашої любові і шанобливого ставлення до природи. Любіть і бережіть довкілля!

  22.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  Благоустрій

  Весна в  Журавному розпочалася з наведення порядку. Господарі осель чепурять двори, городи, сади, щоб було чисто й охайно в обійсті. Дбають і про  про благоустрій населеного пункту працівники КЗ «Журавненський ЗЗСО І-ІІІ ст.». 

  Відповідно до розпорядження міського голови від 19.03.2021 року №117- р  та листа Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради від 01.04.2021р. №01-16/496 «Про благоустрій та санітарну очистку території у закладах освіти Хмільницької міської ради 9 квітня поточного року в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» було проведено суботник і на території села. Внаслідок дружної клопіткої роботи технічних працівників  були ліквідовані несанкціоновані сміттєзвалища на узбіччі доріг та впорядковано територію смітєзвалища.

  16.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  Якість освіти

  Триває інформаційна кампанія про систему забезпесті освіти  в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи "Система забезпечення якості освіти", яка впроваджується в рамках проєкту"Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe)/

  Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомагати закладу стати кращим.

  У межах кампанії Державна служба якості освіти створила інформаційний ресурс та анімовані відеоролики проте, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається служба.

   Інституційний аудит

   Якісна школа

   

  13.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  7 квітня - Всесвітній день здоров'я

  День здоров'я

  08.04.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 «27» 28 29 30 31 32 33 34
  Всього новин: 201