НОВИНИ

  16 днів проти насилля

  24 листопада 2023 року у Журавневнському ліцеї Хмільницької міської ради була проведена зустріч з учнями 8, 9, 10, 11 -х класів з представниками Хмільницького районного відділу поліції, а саме з начальником сектору кадрового забезпечення Хмільницького районного відділу поліції капітаном поліції Наталією Макух, поліцейським офіцером громади майором поліції Вадимом Нечаюком. Також, на зустрічі був присутній представник екстреної медичної допомоги Хмільницької міської ради Андрій Міронов.
  Наталією Макух була профорієнтаціна робота щодо відбору кандидатів на навчання до закладів вищої освіти системи МВС із специфічними закладів, де можна здобути освіту, ознайомлено з переліком документів, необхідних для формування особової справи, умовами проходження медичного обстеження, з термінами навчання, спеціальністями та спеціалізаціями за напрямками підготовки. Познайомлено з проектом ''Кадетський корпус поліції''.
  Поліцейський офіцер громади провів з дітьми бесіду щодо необхідності дотримання Правил дорожнього руху, а також відбулось спілкування в рамках акції ''16 днів проти насильства''.
  Практичним медиком було проведено цікавий курс домедичної допомоги в екстрених випадках, які можуть виникати в умовах воєнного стану. Детально роз'яснено проведення серцево - легеневої реанімації , зупинення кровотечі, познайомлено з алгоритмом дій за протоколом MARCH.
   
   


  Продовження тексту новини  02.01.2024 | Aдмін

  Вернутись назад