День здоров'я

 

З нагоди Дня фізичної культури та спорту України

патріотична руханка

 

 від учнів 6 класу Журавненського ліцею.

 Пам'ятайте, що ви українці!

Ви господарі власної долі!

І ніколи ніякі чужинці,

Не дадуть вам ні щастя, ні волі!

Вчитель фізичної культури  та класний керівник 6 класу Анатолій Кметь.

#ВсебудеУкраїна 🇺🇦

Патріотична руханка

 Привітання з Днем фізичної культури та спорту

 

 

Загальношкільний урок  фізичної культури до Дня здоров'я 7 квітня. 

Переглянути відео

 

  Зіркова мрія 2020

  Участь у конкурсі  29 січня 2020 року учні нашої школи Сеник Катерина учениця 3 класу, Єрмінчук Дмитро учень 5 класу, Сеник Катерина та Доброгівська Юліана  учениці 6 класу, Одех Саміра та Чернявська Діана учениці 10 класу взяли участь у районному конкурсі солістів-вокалістів та читців „Зіркова мрія”.

  Вітаємо Чернявську Діану з перемогою в районному  конкурсі солістів –вокалістів та читців» Зіркова мрія -2020»  у рамках фестивалю вчительської та учнівської творчості « Проліски надії -2020», старша група , у номінації  "Вокал". Діана отримає  диплом ІІІ ступеня. 

   Єрмінчук Дмитро  за участь у конкурсі,  номінація "Художнє читання",  отримає Дипломам лауреата конкурсу  за високий  художній рівень виконавської  майстерності, сценічної  культури  в районному  конкурсі солістів –вокалістів  та читців  у рамках фестивалю  « Проліски надії -2020»

   

  Сеник Катерина, Доброгівська Юліана, Сеник Оксана та Одех Саміра  отримають  подяки відділу освіти  райдержадміністрації за участь в районному конкурсі солістів-вокалістів та читців у рамках фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2020 »

     06.02.2020 | Aдмін

  Вернутись назад