НОВИНИ

  МАЙСТЕРКА З ПИСАНКАРСТВА

  Сьогодні працівники КЗ"Історичний музей імені Василя Порика", Порицького Будинку культури, Бібліотеки-філії села Порик разом з учнями та вчительським колективом села Журавне доторкнулись до потужних звичаїв предків - написання ПИСАНКИ.
  Це свого роду глибинна медитація, коли ми сконцентровані на символах-кодах певних енергій. І кожен символ відкриває двері до певного блага: здоров'я, достатку, благополуччя, захисту...
  Малюючи писанку, ми створювали свій "Всесвіт", гармонізували простір, знаходячи цілісність своєї душі. Кожен з нас за допомогою древніх магічних знаків"написав" кодове послання Богу.
  Адже скоро свято Великодня. І всі українці святкують його, як свято цвітіння, відродження людини, одухотворення душі, оживання природи. Все це дає нам можливість і розуміння того, що світом керує життя, добро. Це свято надії, свято, яке дає людині віру в те, що світлі сили переможуть! Це свято родин, дітей, майбутнього, цвітіння природи, краси весни, народження, продовження людського роду, відродження природи.
  Ми шануємо українські звичаї і безмежно вдячні за те, що сьогодні можемо провести майстер-клас з писанкарства для всіх охочих і познайомити вас ближче з культурною спадщиною нашої країни.


   

   

   

   

   

   

   

   

   

     10.05.2023 | Aдмін

  Вернутись назад