День здоров'я

 

З нагоди Дня фізичної культури та спорту України

патріотична руханка

 

 від учнів 6 класу Журавненського ліцею.

 Пам'ятайте, що ви українці!

Ви господарі власної долі!

І ніколи ніякі чужинці,

Не дадуть вам ні щастя, ні волі!

Вчитель фізичної культури  та класний керівник 6 класу Анатолій Кметь.

#ВсебудеУкраїна 🇺🇦

Патріотична руханка

 Привітання з Днем фізичної культури та спорту

 

 

Загальношкільний урок  фізичної культури до Дня здоров'я 7 квітня. 

Переглянути відео

 

  МАЙСТЕРКА З ПИСАНКАРСТВА

  Сьогодні працівники КЗ"Історичний музей імені Василя Порика", Порицького Будинку культури, Бібліотеки-філії села Порик разом з учнями та вчительським колективом села Журавне доторкнулись до потужних звичаїв предків - написання ПИСАНКИ.
  Це свого роду глибинна медитація, коли ми сконцентровані на символах-кодах певних енергій. І кожен символ відкриває двері до певного блага: здоров'я, достатку, благополуччя, захисту...
  Малюючи писанку, ми створювали свій "Всесвіт", гармонізували простір, знаходячи цілісність своєї душі. Кожен з нас за допомогою древніх магічних знаків"написав" кодове послання Богу.
  Адже скоро свято Великодня. І всі українці святкують його, як свято цвітіння, відродження людини, одухотворення душі, оживання природи. Все це дає нам можливість і розуміння того, що світом керує життя, добро. Це свято надії, свято, яке дає людині віру в те, що світлі сили переможуть! Це свято родин, дітей, майбутнього, цвітіння природи, краси весни, народження, продовження людського роду, відродження природи.
  Ми шануємо українські звичаї і безмежно вдячні за те, що сьогодні можемо провести майстер-клас з писанкарства для всіх охочих і познайомити вас ближче з культурною спадщиною нашої країни.


   

   

   

   

   

   

   

   

   

     10.05.2023 | Aдмін

  Вернутись назад