НОВИНИ

  Поїздка в музей ім. В. Порика

  2022 рік став роком болю для всіх нас, у світовій історії він закарбується як рік стійкості, небайдужості, мужності, надії, витримки, єдності та незламності української нації.
      Для учнівської молоді Журавненської школи в приміщенні КЗ"Історичний музей імені Василя Порика" проведена тематична лекція на тему: "Рік незламності", приурочена річниці повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Підсумовуючи пройдений шлях, працівники музею згадали історичні події, які передували повномасштабному вторгненню росії в Україну. Висвітлено причини і розгортання подій на майдані Незалежності під час Революції гідності, про незаконну окупацію і анексію Криму. Дітям у доступній формі, використовуючи інтерактивну карту, розповіли про основні етапи повномасштабного вторгнення РФ в Україну та звільнення частини території України від окупантів. 
     Для широкого загалу вперше була представлена виставка " Вони віддали своє життя за Україну", присвячена Героям  громади, які віддали найцінніше заради нашого майбутнього.


   

     10.03.2023 | Aдмін

  Вернутись назад