День здоров'я

 

З нагоди Дня фізичної культури та спорту України

патріотична руханка

 

 від учнів 6 класу Журавненського ліцею.

 Пам'ятайте, що ви українці!

Ви господарі власної долі!

І ніколи ніякі чужинці,

Не дадуть вам ні щастя, ні волі!

Вчитель фізичної культури  та класний керівник 6 класу Анатолій Кметь.

#ВсебудеУкраїна 🇺🇦

Патріотична руханка

 Привітання з Днем фізичної культури та спорту

 

 

Загальношкільний урок  фізичної культури до Дня здоров'я 7 квітня. 

Переглянути відео

 

  Поїздка в музей ім. В. Порика

  2022 рік став роком болю для всіх нас, у світовій історії він закарбується як рік стійкості, небайдужості, мужності, надії, витримки, єдності та незламності української нації.
      Для учнівської молоді Журавненської школи в приміщенні КЗ"Історичний музей імені Василя Порика" проведена тематична лекція на тему: "Рік незламності", приурочена річниці повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Підсумовуючи пройдений шлях, працівники музею згадали історичні події, які передували повномасштабному вторгненню росії в Україну. Висвітлено причини і розгортання подій на майдані Незалежності під час Революції гідності, про незаконну окупацію і анексію Криму. Дітям у доступній формі, використовуючи інтерактивну карту, розповіли про основні етапи повномасштабного вторгнення РФ в Україну та звільнення частини території України від окупантів. 
     Для широкого загалу вперше була представлена виставка " Вони віддали своє життя за Україну", присвячена Героям  громади, які віддали найцінніше заради нашого майбутнього.


   

     10.03.2023 | Aдмін

  Вернутись назад