НОВИНИ

  Поїздка в с.Порик

  Тема безпеки зовсім не нова у нашому суспільстві, але аж ніяк не втрачає актуальності. Сучасний світ встановлює нові правила, людські відчуття загострюються, а поняття безпеки розширює емоційні межі.
  Одним із основних факторів, що впливають на стан безпеки в селах Порицького старостинського округу є взаємодія з представниками Хмільницького райвідділку поліції.
  2 березня в приміщенні Порицької поліцейської станції відбулась інформаційно-пізнавальна зустріч учнівської молоді Журавненської школи з правоохоронцями. Метою зустрічі стало вирішення завдань і виявлення проблем молоді у сфері забезпечення публічної безпеки і порядку. Такі зустрічі в Порику відбувалися раніше і були результативними. Цього разу старшокласники та педагогічний колектив і працівники музею зустрілись з поліцейським офіцером Хмільницької громади Вадимом Миколайовичем Нечаюком та старшим дільничним офіцером поліції сектору превенції Хмільницького РВП, капітаном поліції Іриною Олександрівною Новак.
  Правоохоронці провели бесіду з дітьми щодо власної безпеки. Вони нагадали про загальні правила безпечної поведінки у повсякденному житті і розповіли про алгоритм дій у разі небезпеки.
  Окремо представники поліції зосередили увагу на забороні чіпати невідомі предмети на вулиці аби уникнути непоправних наслідків в умовах воєнного стану. Учням наголосили на дотриманні ПДР, попередили про небезпеку на залізниці, також застерегли від участі в екстремістських групах.
  Правоохоронці відмітили, що сьогодні доступ до глобальної мережі став невід'ємною складовою сучасного культурно-освітнього середовища. Адже, кожна друга дитина користується послугами мережі. Кількість користувачів постійно зростає, при цьому підлітки не володіють інформацією про онлайн-ризики.
  Вадим Миколайович та Ірина Олександрівна поділилися з молоддю своїм досвідом служби, учні мали змогу поставити фахівцям питання і отримати кваліфіковані відповіді.
  Висловлюємо подяку співробітникам поліції за плідну дієву співпрацю спрямовану на попередження правопорушень, злочинності, дорожньо-транспортного травматизму шляхом здійснення просвітницької роботи.
  10.03.2023 | Aдмін

  Вернутись назад