НОВИНИ

  Рідній школі 25!

  Святкування 25-ти річчя школи.  У школі рідній нині свято

  Як швидко роки вдалину летять

  Хай лине пісня ввись крилато,

  Бо нам сьогодні — 25!

  В усіх святкові, і щасливі лиця

  І радісно стурбовані серця

  Сьогодні свято – зустріч урочиста,

  І рідна школа наша, всіх стріча!!!

   Життя  кожної людини складається із буднів та свят. На таких самих принципах формується життя колективу, і навіть життя цілого приміщення, яке оживає від людських голосів, дитячого щебету,  благородних цілей , задля досягнення яких у людини виростають крила.

  28 грудня 2019 року відбувся  урочистий концерт з приводу святкування 25-ти  річччя нового приміщення середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Журавне.

  Святково прибраний зал, по - святковому одягнені   вчителі, учні, випускники школи різних поколінь, ветерани  педагогічної праці, меценати. Усі зібралися, щоб розділити це свято з нами, висловити привітання та побажання, розворушити серця своїх земляків спогадами. Адже не одне покоління  учнів вийшло  зі стін рідної школи за двадцять п'ять років.

    Ювілей школи – це не тільки свого роду історична віха, але і як би кордон, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідній школі, і , звичайно поділитися планами на майбутнє.

    Слова привітання  прозвучали від гостей свята, сільського голови Чернявського А.В., начальника відділу освіти Гордійчук Т.І. місцевих підприємців Чернявської С.В. та Чернявського В.В., які привітали школу та подарували цінні подарунки.   Невеликий екскурс в минуле зробив у своєму виступі директор школи  Браславський В.Й.  Настоятель  місцевої церкви отець Віталій Яводчак у своєму виступі зазначив, наскільки важливим є те, що  в селі є школа. Грогуль Г.М., перший директор школи  згадала важкі часи за яких завершувалось будівництво школи. 

  Учні привітали присутніх гарними піснями та віршами, а також запальними танцями. Колектив працівників школи привітав усіх присутніх з прейдешніми святами. Це було свято зустрічей, свято  спогадів.

   Посилання для перегляду відео drive.google.com/open

     31.01.2020 | Aдмін

  Вернутись назад