НОВИНИ

  Вибір підручників 2019 2 клас

  Вибір підрчників  Педрада № 7

  засідання педагогічної ради

  середньої загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів с. Журавне

  від  04 березня  2019 року

   

  Голова педагогічної ради: Браславський В.Й.

  Секретар педагогічної ради:   Савчук І.А.

  Присутні: 24 члени педагогічної ради.

  ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

  1.      Про вибір  підручників для 2 класу.

   

   СЛУХАЛИ : Відерську О.І., заступника директора школи з навчальної-методичної  роботи, яка повідомила, що відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2018 року № 248 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 березня 2018 року за № 359/31811, наказу Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2018 року № 1190 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти» та з метою організації прозорого вибору закладами освіти проектів підручників для 2 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету Міністерство освіти і науки України та з метою забезпечення  здобувачів початкової освіти новим поколінням підручників для закладів загальної середньої освіти  згідно з переліком, який затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 01 квітня 2019 року № 1190 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти» вчителями початкових класів було переглянуто електронні версії підручників для учнів 2 класів і зробили безпосередній вибір  з кожної назви підручника (додаток до листа Міністерства освіти і науки України 08.02.2019р.№ 1/9-63).

        ВИСТУПИЛИ: Векліч Н.Б.,  голова м/о  вчителів початкових класів. Проекти підручників для 2 класу,  обрано ті, що розроблені до Типової освітньої програми авторського  колективу під керівництвом Р. Б. Шияна, зорієнтовані на інтегроване розкриття

  усіх змістових ліній програми.  

  УХВАЛИЛИ:

         Заслухавши та обговоривши інформацію заступника директора з навчально-методичної роботи Відерської О.І.,  рекомендації та пропозиції вчителів початкових класів Романюк К.П., Векліч Н.Б., Деркач О.І., Яцик Г.А. щодо проектів підручників, їх відповідності до чинних навчальних програм, педагогічна рада ухвалила:

  1.    Здійснити замовлення проектів підручників до 05.03.2019 р згідно з додатком (додається).  

  2.     Відповідальному Грогуль О.І.. заповнити  спеціальну електронну форму з кількістю вибраних підручників  до 05.03.2019.

   

  Голова педради:                         _______________________ Браславський В.Й.

  Секретар педради:                      _______________________ Савчук І.А.

     27.03.2019 | Aдмін

  Вернутись назад